El passat 13 de desembre es va celebrar el tradicional Brindis amb els nostres socis.

El passat 13 de desembre es va celebrar el tradicional Brindis amb els nostres socis. Aquesta edició va tenir lloc al Palau Macaya de Barcelona. Una estona per reunir-nos, riure i brindar pels èxits del 2022 i futurs projectes del 2023.

"La consultoria independent és un dels grans actius intel·lectuals del nostre país. Ens hem guanyat a pols el prestigi actual i la nostra projecció com a prescriptors tecnològics fan del nostre servei a la societat una feina estratègica. Continuo pensant que al nostre col·lectiu li queda molta labor d’organització. Hem de ser més. En algun moment vosaltres també sereu a la Junta d'ACI, i per tant us demano que tots i cadascun de nosaltres fem d’altaveu per incorporar més consultories a la nostra associació". - Julio Morá, President d'ACI (fragment del brindis)

nadal